only with
Screen Size 24 Inches
Connectivity Technology VGA, HDMI, SD, USB Inputs
Brand Axess
Resolution 1080p
Display Technology LCD
Model Name TVD180524
Refresh Rate 120 Hz
Year 2018
Mounting Type Wall Mount
Color Black
  • TV Dimensions – 25" W x 8" H x 7" D | Screen size – 24” measured diagonally | Power consumption (while in use) – ≤36W | No Bluetooth or WiFi capabilities